Star Trek: Prodigy Trailer: اولین تیزر Paramount + Original را تماشا کنید

[ad_1]

پارامونت + Star Trek Prodigy

پارامونت + میزبان جهان در حال گسترش Star Trek است. پارامونت +

پیاده روی ستاره ای این حق رای دادن حداقل ده سریال تلویزیونی و 13 فیلم را پوشش می دهد. این یک برنامه نویسی زیادی است که یک هوادار باید در آن نگه دارد. وقتی این بال را به خاطر می آورید ، کار حتی دلهره آورتر می شود پیاده روی ستاره ای اصل فقط رشد می کند.

در حال حاضر ، ViacomCBS ‘Paramount + حاوی همه موارد فعلی است پیاده روی ستاره ای سریال های تلویزیونی (نفس عمیق): پیاده روی ستاره ای (سری اصلی) ، Star Trek: مجموعه انیمیشن، پیشتازان Star: نسل بعدی، Star Trek: Deep Space Nine، پیشتازان ستاره ای: سفر دریایی، پیشتازان Star: Enterprise، Star Trek: Discovery ، Star Trek؛ سفرهای کوتاه ، پیاده روی ستاره ای: پیکارد و Star Trek: عرشه های پایین تر. درمجموع ، Star Trek Universe پارامونت + شامل همه 726 قسمت از شش مجموعه کلاسیک Star Trek است. این سرویس پخش جریانی 10 فیلم از 13 فیلم را در خود جای داده است که سه فیلم کلوینورس هنوز در دسترس نیستند.

در آینده ، کتابخانه عظیم نسخه های اصلی به تلاش برای انیمیشن ادامه خواهد داد. امروز پارامونت + اولین تبلیغ رسمی تیزر تبلیغاتی سری جدید انیمیشن کودکان و نوجوانان را آغاز می کند Star Trek: Prodigy در پانل مجازی Comic-Con @ Home نمایش. تولید شده توسط استودیوی انیمیشن Nickelodeon و استودیوهای انیمیشن CBS Studios ، وندرکیند اولین بار در Paramount + در پاییز امسال در ایالات متحده به نمایش در می آید.

https://www.youtube.com/watch؟v=987jSJZQxTs

توسعه یافته توسط برندگان جایزه امی کوین و دن هیگمن (شکارچیان ترول و نینجاگو) ، مجموعه انیمیشن CG Star Trek: Prodigy اولین است پیاده روی ستاره ای مجموعه ای که مخاطبان جوان تری را هدف قرار می دهد و خدمه رنگارنگی از جوانان بیگانه را دنبال می کند که باید در جستجوی آینده بهتر ، به یک کهکشان بزرگتر بپردازند چگونه باید با هم کار کنند. این شش جوان تبعیدی از کشتی چیزی نمی دانند. – اولین بار در تاریخ پیاده روی ستاره ای حق رای دادن – اما در طول ماجراهای خود با هم ، هر یک از آنها با Starfleet و ایده آل هایی که نشان می دهد معرفی می شوند.

انیمیشن در جنگ های فعلی به یک میدان جنگ اصلی تبدیل شده است ، و محتوای کودکان دوستدار خانواده به ویژه برای سیستم عامل های جوان ارزشمند است. Star Trek: عرشه های پایین تر همچنین انیمیشن است ، اما شوخ طبعی آن دقیقاً برای کودکان خردسال مناسب نیست (اما مطمئناً برای مخاطبان مسن انفجاری است). پیاده روی ستاره ای یک حق رای دادن 54 ساله است و هدف این است وندرکیند کمک به گسترش آمار جمعیتی طرفداران برای مخاطبان جوان تر است. پارامونت + پس از ورود به سیستم ، یک کتابخانه عظیم دارد مسیر محتوا برای جذب طرفداران جدید.

و اینطور نیست پیاده روی ستاره ای مخاطبان اصلی خود را رها می کند. علاوه بر فصل های جدید آینده کشف و پیکارد، پارامونت + همچنین میزبان مجموعه های جدید خواهد بود Star Trek: Strange New Worldsکه کاپیتان پایک ، دانشمند Spock و شماره یک را دنبال می کند ، در حالی که مناطق جدیدی از کهکشان USS Enterprise را کشف می کند.

ViacomCBS ممکن است همان میدان نبرد حق امتیاز IP محبوب برادران دیزنی و وارنر را نداشته باشد. اما به یکی از شناخته شده ترین مارک های محلی خود گرایش دارد و دنیای بهم پیوسته ای از جدید ایجاد می کند پیاده روی ستاره ای سلسله. حالا اگر فقط پارامونت پیکچرز می توانست فیلم بعدی را به نمایش بگذارد …

پارامونت + همچنان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *