کوسه های سان خوزه احتمالاً پاتریک مارلو ، UFA دیگر را رها می کنند

[ad_1]

SAN JOSE – مدیر کل کوسه ها ، داگ ویلسون نیازی به بازگرداندن هیچ یک از نمایندگان آزاد نامحدود خود ، از جمله نماد حق رای دادن پاتریک مارلو ، نیست ، زیرا تغییرات زیادی در تیم در دسترس است.

پس از آخر هفته ای که کوسه ها از طریق این پروژه از 9 بازیکن جدید در این سازمان استقبال کردند ، با ورق زدن تیم به یک فصل به یاد ماندنی 2020-2021 ، چندین بازیکن دیگر آزاد می شوند.

آژانس NHL از روز چهارشنبه آغاز به کار می کند و در حال حاضر اندکی مانع ورود مارلو ، مارکوس سورنسن ، کورتیس گابریل ، ماکس لتونوف و گرگ پاترین می شود – همه منتظر UFA هستند -.

کوسه ها همچنین باید به زودی تصمیم بگیرند که آیا سه سال باقیمانده را تحت قرارداد مارتین جونز دروازه بان خریداری کنند یا یک پیشنهاد مقدماتی برای رایان دوناتو ، وینجی که یک بازیکن آزاد و محروم است ، ارائه دهند.

دوشنبه آخرین مهلت برای تیم های NHL برای ارائه پیشنهادات مقدماتی RFA در انتظار است و اولین پنجره برای تیم های قراردادی در روز سه شنبه پایان می یابد.

ویلسون گفت: “شما باید برای پروژه بزرگ سازی آماده باشید و سپس بررسی کنید که آیا شرایط مردم را برآورده می کنید ، آیا آنها را حفظ می کنید ، آیا می خواهید اضافه کنید.” “اینها مواردی است که طی چند روز آینده به وضوح در حال ظهور است.”

مارلو در بازی هایی که در ماه آوریل انجام شد ، به عنوان رهبر تمام وقت NHL تبدیل شد ، زمانی که او در بازی خود در سال 1768 اسکیت بازی کرد ، و پس از 26 سال فعالیت در لیگ ، رتبه بندی شده توسط گوردی هاو را تصویب کرد. مارلو ، 41 ساله ، در حال حاضر در 1779 بازی است و در ماه مه گفت که دوست دارد به بازی در NHL ادامه دهد.

تلاش ها برای رسیدن به مارلو و نماینده او ، پت بریسون ، روز شنبه به نتیجه نرسید.

مارلو رهبر شغل كوسه ها در تمام ادوار در بازي هاي انجام شده (1607) ، گل (522) و امتياز (1111) است ، امتيازهايي كه هرگز نمي توانند پشت سر بگذارند. مارلو در اکتبر گذشته به یک معامله یک ساله کوسه منعقد شد.

“برای من ، برای دیدن اینکه پتی رکورد گوردی هاو را می شکند ، او باید در یک پیراهن کوسه باشد. ویلسون گفت ، این باید باشد. “بازیکنان شاخص ، هنگامی که کار خود را به پایان می رسانند و پایان می دهند ، چه در یک ورزش ، دیدن آن واقعاً سخت است.

“اما من می دانم که بازیکنان جوان ما و پسران تیم ما که در اطراف پتی یا (جو تورنتون) بوده اند چیزهای زیادی در مورد هم تیمی بودن ، بازیکن بودن ، بازی را دوست داشتن و احترام زیادی به هواداران نشان داده اند. من مطمئن نیستم که شما واقعاً می توانید آن را به صورت کلمات بیان کنید. ”

با این حال ، مارلو در سال گذشته از آمار خود ناراضی بود و در بیست و سومین دوره مسابقات NHL تنها 56 امتیاز را در 56 بازی به پایان برد.

ویلسون به مارلو و تورنتون که 41 ساله است نیز گفت: “من فکر می کنم ما باید از آنچه ما را به این سازمان آورده اند لذت ببریم و جشن بگیریم.” “و در برهه ای برای همه به پایان می رسد.”

از ویلسون همچنین در مورد گزارشات مربوط به اصطکاک ماه گذشته اواندر کین و هم تیمی هایش کوسه در رختکن شارک ها سال شد. کین فصل گذشته با 56 گل و 49 امتیاز در 56 بازی پیشتاز تیم کوسه ها است.

ویلسون گفت: “من نمی دانم مشكلی در رختكن وجود دارد.” “وقتی پسران ناامید می شوند خوب است. وقتی پلی آف نمی کنیم ، هیچ یک از ما نباید خوشحال باشیم و شما بچه های بسیار رقابتی دارید.

وی افزود: “چیزی كه مردم باید بسیار مراقب آن باشند این است كه قدر بسیاری از موارد را در هنگام شیوع بیماری ، فشار و استرسی كه به همه وارد می كند ، بدانند.”

کین یکی از بازیکنان کوسه بود که در ماه مه اظهار داشت که نمی خواهند بهبودی پیدا کنند. ویلسون گفت که “پیشکسوتان با کیفیت” را به آژانس رایگان اضافه خواهد کرد زیرا کوسه ها امیدوارند یک فصل دیگر را بدون پلی آف کنار بگذارند.

پس از انتخاب مهاجم سوئدی ویلیام اکلوند در دور اول در روز جمعه ، کوسه ها روز شنبه هشت بازیکن دیگر اضافه کردند که در دور سوم با دروازه بان بن گودرو شروع کردند.

گودرو کانادا را در جام جهانی زیر 18 سال در تگزاس در اوایل سال به عنوان طلا هدایت کرد زیرا به عنوان بهترین دروازه بان مسابقات انتخاب شد. در پنج بازی ، او نسبت به میانگین 0.919 و 2.20 گل پس انداز داشت.

کوسه ها از دو انتخاب دور چهارم خود در مقابل مدافع Gannon LaRock از WHL’s Victoria Royals و مهاجم Ethan Cardwell از OHB’s Barry Colts استفاده کردند.

در دور پنجم ، کوسه ها آرتم گوریف ، مدافع روسی را که سه سال پیش به انتاریو نقل مکان کرد و مکس مک کوئین را از شوالیه های لندن از OHL انتخاب کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *