کالیفرنیا ممکن است به زودی توسط هزاران کشاورز قطع شود

[ad_1]

ساکرامنتو – نهادهای نظارتی در کالیفرنیا قصد دارند هزاران کشاورز را از تخلیه آب رودخانه های بزرگ و جویبارهای این ایالت به دلیل وخیم تر شدن خشکسالی متوقف کنند.

زنبور عسل ساکرامنتو اعلام کرد که شورای کنترل منابع آب ایالتی در تاریخ 3 آگوست در مورد دستور “کاهش اضطراری” رای خواهد داد. در صورت تأیید ، حدود دو هفته بعد لازم الاجرا می شود. استثنائاتی در مورد آب آشامیدنی و سایر نیازها وجود خواهد داشت.

آیلین سوبک ، مدیر اجرایی هیئت مدیره ، گفت: این دستور اثر خشکسالی را در تأمین آب کالیفرنیا نشان می دهد. سوبک به روزنامه گفت که “فقط کافی نیست که تمام خواسته های قانونی را برآورده کند”.

“ما این اقدام را آسان نمی گیریم. ما می دانیم که این امر کار را برای مردم دشوار خواهد کرد. “

غرب ایالات متحده در میان خشکسالی تاریخی به سر می برد که اجسام آب را خالی می کند و به آتش سوزی گسترده جنگل ها کمک می کند.

شرایط شدید مانند اینها اغلب ترکیبی از الگوی آب و هوایی تصادفی کوتاه مدت ، کوتاه مدت و طبیعی است که با تغییرات آب و هوایی طولانی مدت و ساخته دست بشر تشدید می شود. دانشمندان مدتهاست که هشدار می دهند با گرم شدن جهان هوا وحشی تر خواهد شد. تغییرات آب و هوایی باعث شده تا غرب طی 30 سال گذشته بسیار گرمتر و خشک تر باشد. محاسبات ویژه ای برای تعیین میزان گرمایش جهانی در یک رویداد شدید آب و هوایی مورد نیاز است.

در خشکسالی قبلی در اواسط سال 2010 ، مقامات دولتی محدودیت هایی را برای کشاورزان اعمال کردند ، اما صدور دستور کلی مانند این را متوقف کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *