چرا به نظر نمی رسد جاده های Bay Bay بهبود یافته باشند؟

[ad_1]

س: ایده شما از وضعیت جاده های ما چیست؟ چند سال پیش ، ما مالیات بنزین بالاتری را تصویب کردیم که قول بهبود سریع و تعمیرات را داده است ، اما پیشرفت چشمگیری نمی بینم. اگر همه چیز به دلیل همه گیری به تأخیر افتاده باشد ، من می فهمم ، اما اکنون انتظار یک تلاش مضاعف برای انجام کاری را داریم که می توانیم ببینیم.

مارک میلیوتو

پاسخ: در واقع ، من اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد تشویق قرار گرفته ام. سواره نظام تعمیر سوراخ خارج شده و نیروهای تقویت کننده در راه هستند. John-the-MTC-GUY گفت ، بسیاری از خیابان های محله و پیاده روها در بهترین شکل نیستند ، “اما همچنین در وخیم ترین شکل نیستند.”

خیابان ها و جاده ها در خلیج در شرایط مناسبی در نظر گرفته شده و هدف این است که در چند سال آینده به یک دسته “بسیار خوب” تبدیل شود.

خبر خوب این است که مالیات های نقدی بالاتر که چند سال پیش شهرها و شهرستان ها دریافت می کردند به جلوگیری از عقب افتادن کمک کرده است. خبر بد این است که پیشرفت در دو دهه گذشته بسیار کند بوده است و یک کوهنوردی طولانی و شیب دار وجود دارد تا به مکانی که می خواهیم برسیم.

سانفرانسیسکو در راس لیست شهرهای بزرگ منطقه خلیج فارس است که خیابان های آنها از شکل خوبی برخوردار است ، در حالی که جاده های سن خوزه منصفانه ارزیابی می شوند و اوکلند عقب است. پالو آلتو ، کوپرتینو و دوبلین صاف ترین جاده های منطقه را دارند.

از 30 ژوئن ، بیش از 15 میلیارد دلار بودجه اضافی برای مالیات گاز در کشور سرمایه گذاری شده است. مالیات بالای گاز به کالترانس این امکان را می دهد تا به طور متوسط ​​249 پل را تعمیر کند و 2100 مایل در سال را اصلاح کند. این 39 درصد افزایش است.

روسازی جدید در ایالت ایالتی 880 در حوالی اوکلند کلسیوم ، بزرگراه 101 به سانفرانسیسکو ، بزرگراه 85 در مانتین ویو و ایستگاه اتوبوس میانی 280 در منطقه سانی ویل نصب شده است.

س: وقتی دستور می گرفتم وحشت داشتم. پشت ماشین بودم که راننده لیوان نوشیدنی را از پنجره آنها انداخت. بعداً ، در چراغ توقف ، مسافری که در اتومبیل مقابل من بود درش را باز کرد و یک جعبه پیتزا روی جاده انداخت. مردم چطور؟ تعجبی ندارد که جاده های ما خیلی زباله است!

آیا می توانم از ویدئو از دوربین داش خود برای گزارش این افراد استفاده کنم؟

روزالی گووک ، سن خوزه

پاسخ: دلهره بیش از حد مهربان است. فیلم با دوربین Dash می تواند برای کسب اطلاعات در مورد تصادف به پلیس تحویل داده شود ، اما به احتمال زیاد زباله نیست.

سوال: کمی خنده برای صبح شما از سایتی به نام “مامان طعنه”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *