ویلیام اکلوند ، انتخاب شده توسط سان خوزه کوسه در پیش نویس NHL

[ad_1]

ویلیام اکلوند جمعه در دور اول پیش نویس NHL کمی فراتر از حد انتظار سقوط کرد.

با این وجود اکلوند از کوسه های سن خوزه نجات پیدا نمی کند.

کوسه ها اکولوند متولد سوئد ، شماره 7 را در دور اول انتخاب کردند که بالاترین انتخاب خود از سال 2003 است ، زمانی که مهاجم میلان میهالک را در مکان ششم انتخاب کردند.

تعداد کمی از بازیکنان سالانه آماده می شوند تا بلافاصله در NHL بازی کنند. ممکن است اکلوند در ابتدای فصل عادی با لباس شارکس فاصله داشته باشد ، اما ممکن است از چند بازیکن دیگر که در جمع 10 بازیکن برتر جمعه قرار دارند ، نزدیکتر باشد.

Eklund که در 12 اکتبر 19 ساله می شود ، توسط NSL Central Scout به عنوان یک اسکیت باز برجسته بین المللی رتبه بندی شد و در لیست برخی از پنج بازیکن برتر از جمله باب مکنزی از TSN قرار گرفت.

اکلوند فصل گذشته در لیگ هاکی سوئد و در مقابل بازیکنان بالغ تر از نظر جسمی سوئد بازی کرد و در 40 بازی 23 امتیاز کسب کرد ، این آماری است که بالاترین امتیاز در این لیگ برای بازیکنی است که با پیش نویس مسابقه دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=RPWV3lyjW7k

اكلوند در پاسخ به س askedال درباره بلوغ سن برای سن خود گفت: “من سعی می كردم ببینم كه بقیه مردان چگونه رفتار می كنند و چقدر در یخ و روی آنها حرفه ای هستند” و او همچنین برای چهار بچه کوچک من یک برادر بزرگ خوب در خانه بود برادران بنابراین ، تلاش برای رشد هرچه سریعتر. ”

Eklund ، که در 5 فوت-10 و 176 پوند توصیف می شود ، همچنین به عنوان یک بازیکن دو طرفه با ثبات و دارای استعداد عالی هاکی توصیف می شود ، ویژگی ای که معمولاً کوسه ها هوس می کنند و از طوفان های کارولینایی با سباستین آهو مقایسه می کند.

اکلوند می گوید که دوست دارد بازی خود را با توجه به مت بارزال از جزیره ای های نیویورک مدلسازی کند. بارزال 24 ساله در سال 2015 در مکان شانزدهم قرار گرفت و در هر چهار فصل گذشته جزیره را در امتیازات هدایت کرد.

اکلوند به بارزال گفت: “او در یافتن هم تیمی های خود در مناطق تنگ و ایجاد فضا برای خود و چرخش های سریع بسیار خوب است.” “من سعی می کنم او را مشاهده کنم که بازی من را توسعه می دهد.”

سام کنستانتینو ، تحلیلگر ESPN و Sportsnet روز جمعه گفت که Eklund بهترین بازیکن اروپا در طول سال گذشته است ، بازی های مسئولانه و بازی و مهارت پویا را ترکیب می کند.

اکلوند در پاسخ به این سال که آیا می تواند یک سال دیگر در اروپا بماند تا رشد کند ، مطمئن نیست. وی گفت: “فعلاً نمی توانم روی این موضوع تمرکز كنم.”

در شش انتخابات اول ، مدافع اوون پاور ابتدا به طور کلی به Buffalo Sabers رفت و پس از آن هم تیمی خود در میشیگان ، Matty Beniers مرکز ، به گسترش سیاتل کراکن رفت.

میسون مک تاویش مرکز به مقام سوم اردک آناهیم رسید و لوک هیوز به عنوان مدافع دوم به تساوی رسید و در مجموع در نیوجرسی چهارم شد. کنت جانسون ، یکی دیگر از گرگینه های میشیگان ، در کلمبوس پنجم شد.

مدافع سیمون ادوینسون به دیترویت رفت و کوسه ها را برای انتخاب Eklund رها کرد.

پیش بینی می شد پروژه امسال یکی از غیر قابل پیش بینی ترین پروژه ها در سال های گذشته باشد ، زیرا پیشاهنگان NHL با مطالعه کامل توسط برخی از بازیکنان مشکل داشتند.

در حالی که Power بهترین بازیکن موجود در نظر گرفته شد و پس از آن Beniers قرار گرفت ، پیش بینی اینکه از سوم به ششم برسد بیشتر یک چالش است. در نیمه پایانی 10 برتر نیز همینطور است ، زیرا همه چیز به احساس تیم ها نسبت به هر بازیکن بستگی دارد.

مدیر کل کوسه ها داگ ویلسون در اوایل این هفته گفت: “در محدوده ای که ما قرار داریم ، افراد واقعاً خوبی وجود دارد.” “این 18 سال است که برای اولین بار آماده می شویم. این اتفاق می افتد به پیش نویس ، که حداقل هشت ، نه بازیکن عمیق است ، بنابراین ما خواهیم دید که همه چیز چگونه توسعه می یابد.

“هر تیم برای آنچه تماشا می کند برنامه متفاوتی دارد و فکر نمی کنم کسی بتواند دقیقاً نحوه سقوط آنها را پیش بینی کند.”

علی رغم همه گیری محدود کننده تعداد بازی ها در NCAA و USHL ، و بازی های بزرگ برای خردسالان در غرب کانادا و کبک ، مدیر پیشاهنگی کوسه ها داگ ویلسون جونیور گفت که روند ارزیابی کارکنان به راحتی پیش می رود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *