مبارزات بایدن برای مک آلیف در ویرجینیا متوقف شده است

[ad_1]

توسط جف میسون و استیو هالند رویترز

آرلینگتون ، ویرجینیا – رئیس جمهور جو بایدن در کارزاری برای متوقف کردن فرماندار دموکرات ، تری مک آلیف ، که بایدن گفت در حال مبارزه با “مسیحی” رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ ، عضله سیاسی خود را در ویرجینیا آزمایش کرد.

مسابقه ایالتی در خارج از سال می تواند نشانه قدرت یا ضعف دموکرات ها قبل از انتخابات میان دوره ای کنگره در سال 2022 باشد و همچنین آزمون قدرت سیاسی رئیس جمهور و سلف جمهوریخواه وی باشد.

دموکرات ها امیدوارند که بتوانند سال آینده کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده را که اکثریت کمی دارند و مجلس سنا که 50 تا 50 تقسیم شده است ، حفظ کنند ، در حالی که جمهوریخواهان امیدوارند که بتوانند در هر دو مجلس پیشگام شوند.

بایدن برای رویداد McAuliff ، عضو بلند مدت سیاست دموکراتیک که برای دومین بار به عنوان فرماندار ویرجینیا در انتخابات نوامبر نامزد می شود ، فاصله کمی از واشنگتن تا یک پارک در آرلینگتون ، ویرجینیا را طی کرد.

“تری و من اشتراکات زیادی داریم. بایدن گفت: “من در برابر دونالد ترامپ و همچنین تری نامزد شدم.” “من دونالد ترامپ را در ویرجینیا و همچنین تری را دوست دارم.”

ترامپ ویرجینیا را هم در سال 2016 و هم در سال 2020 از دست داد.

رقیب مک آولیف در مسابقه فرمانداری ، گلن یانگکین ، تاجر ویرجینیا ، جمهوری خواه مورد تأیید ترامپ است. بایدن گفت: “مردی که تری می جنگد ، یک خادم واقعی دونالد ترامپ است.” “من نمی دانم این بچه ها از کجا آمده اند.”

در یک نظرسنجی که در اوایل ماه جاری توسط گروه ترافالگار منتشر شد ، مسابقه فشرده برگزار شد ، McAuliffe با 46.8٪ پشتیبانی و یانگکین 45٪. در سالهای اخیر ، ویرجینیا بر اساس حمایت قریب به اتفاق از ایالت شمال به حزب دموکرات گرایش پیدا کرده است. بایدن در سال 2020 این ایالت را فتح کرد.

ماکولای پورتر سخنگوی یونگکین گفت: “تری مک آلیف باید نگران شماره های وحشتناک نظرسنجی خود باشد اگر در ابتدای کارزار در یک فضای سیاسی تماس بگیرد.”

بایدن سخنان خود را با تغییر برخی محافظه کاران که اخیراً توصیه به واکسیناسیون علیه COVID-19 کردند ، آغاز کرد.

“برخی از دوستان بسیار محافظه کار ما قربانگاه خوانده اند. او گفت که آنها خداوند را دیده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *