سان خوزه شارکس از تهیه پیش نویس ویلیام اکلوند هیجان زده شد

[ad_1]

داگ ویلسون ، مدیر کل سان خوزه شارکس ، داگ ویلسون جونیور مدیر اطلاعات و تیم بورک دستیار مدیر کل جمعه شب با خبرنگاران دیدار کردند تا درباره انتخاب دور اول خود ، ویلیام اکلوند و سایر موضوعات گفتگو کنند. در اینجا متن تجدیدنظر با برخی قسمتها که برای وضوح و اختصار کمی ویرایش شده اند ، آورده شده است.

آیا از دیدن سقوط ویلیام اکلوند به شماره 7 تعجب کردید؟

داگ ویلسون جونیور: هر کس تابلوهای مختلف خود را دارد ، درست است ، و من فکر می کنم او یک بازیکن برتر است. ما خیلی خوشحال بودیم. ما او را پس از Matiers (بنیادگذار) در لیست دوم قرار دادیم ، بنابراین فکر می کنم رسیدن به این سن در هفت سالگی برای این سازمان بسیار بزرگ بود. خوشحالم که توانستیم اولین مورد خود را حفظ کنیم.

ویلیام کودکی خارق العاده است. او یک کاپیتان است ، او یک رهبر است. من بالای ماه هستم که توانستیم آن را بدست آوریم. او یک کوسه خارق العاده از سان خوزه خواهد بود. ”

آیا او را فردی می دانید که می تواند دیر یا زود کمک کند؟

داگ ویلسون جونیور: ویلیام (دو) فصل کامل را در نخبگان SHL در سوئد بازی کرد. وی دومین گلزن برتر (جورگاردنز امسال) بود. یک سال قبل از اینکه او زیر 16 سال به عنوان 16-17 ساله بازی کند ، بنابراین همیشه بازی می کرد. در کریسمس ، اگر از مراقبت های پزشکی پاک نشده بود ، او در تیم جوانان زیر 20 سال در جهان بود.

او همیشه در سطح بازی کرده است ، هنگام صحبت با او حرفه ای است. او یک رهبر است ، بالغ است. بنابراین او دقیقاً در جدول زمانی قرار دارد که من معتقدم قبل از پروژه در مورد آن بحث کردیم این است که شخصی که ساعت هفت را انتخاب خواهیم کرد با اوزی (ویزبلات) و توماس (بوردو) و تریستن (رابینز) و (رایان مرکلی) در یک برنامه مشابه خواهد بود ) و این پسران. برای یافتن مرکزی در این مکان متناسب با این برنامه – من امروز از سازمان ما بسیار هیجان زده هستم.

آیا گزارشی مبنی بر اینکه شما در مرحله اول سعی در انتقال آن داشتید وجود داشت؟ آیا واقعیتی در این وجود دارد؟

داگ ویلسون: ما فعال بودیم ما مطمئن نبودیم که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت ، بنابراین مکالمه ای که داشتیم در مورد حرکت بالقوه به عقب یا حرکت به سمت بالا بود ، بسته به اینکه سه یا چهار انتخابات اول چگونه برگزار شود. وقتی او به روشی که افتاد افتاد ، این کار را خیلی راحت انجام داد.

(Eklund) در میان سه بازیکن برتر لیست پیش نویس ما بود. بنابراین هر مکالمه ای که با تیم ها داشته ام ، در حقیقت ، اگر اوضاع به همان روال پیش نرود ، ما در موقعیتی قرار داریم که می توانیم با تیم ها مکالمه کنیم.

آیا می توانید وضعیت قرارداد ویلیام با جورگاردنز را روشن کنید؟ آیا موافقت شده است که پاییز سال آینده به آنجا بازگردیم یا اینکه اگر او به طور تصادفی تیم را بسازد ، بندی وجود دارد که در کنار کوسه ها باشید؟

داگ ویلسون جونیور: مطمئن نیستم که ما اکنون آماده گفتگو در این باره باشیم. ما فقط موفق شدیم با ویلیام صحبت کنیم. در آنجا ، در سوئد ، خیلی دیر است ، اما ویلیام آنچه را که فکر می کند بهترین طرح است و احتمالاً بسیار خوب است بیان کرد. این در همان برنامه قرار می گیرد ، اما ما تلاش خواهیم کرد تا آن را به اردوگاه توسعه برسانیم و آن را به سن خوزه ببریم تا حتی بیشتر آن را بشناسیم و از آنجا خارج شویم. اما از نظر گاهشماری ، با دیدگاههای دیگر ما که بحث کردیم همخوانی دارد.

آیا می توانید بگویید کدام بازیکنان دیگر در شماره هفت داشته اید یا همیشه ویلیام بوده اید؟

داگ ویلسون جونیور: نه

داشتن ویلیام امسال که در SHL از نوجوانی انجام داد چقدر خاص بود؟

داگ ویلسون جونیور: فکر می کنم وقتی فرصت دیدار با ویلیام را پیدا کردید ، متوجه خواهید شد. او بسیار بالغ است ، دارای سرعت ، مالکیت ، محافظت در برابر گربه ، تعقیب است. او همه چیزهایی را که ما در مهاجمانش به دنبالش هستیم ، دارد و یک فرد بسیار خاص و ویژه ای است. کاملاً متناسب با فرهنگ ماست. کاری که او در این سطح انجام داد کاملاً چشمگیر است. او سه بازی پلی آف با آنها انجام داد ، کل فصل را بازی کرد. نمی توانم به اندازه کافی در مورد او صحبت کنم. من فقط خیلی هیجان زده ام که او یک کوسه سن خوزه است.

داگ ویلسون: فکر می کنم یک بار با او ملاقات کنید ، بلوغ خواهید دید. نه تنها نحوه بازی او ، بلکه همچنین نحوه زندگی و نقشی که در خانواده خودش دارد. این رویای مربی است ، دقیقاً نحوه بازی او. اگر مدتی را در اطراف آن بگذرانید ، احساسی مانند ما پیدا خواهید کرد.

آیا در مورد انتخاب لوگان میل از کانادین مونترال نظری دارید؟

داگ ویلسون: نه ، ما نداریم

در چند سال گذشته شما در روز دوم پروژه کاملاً فعال بوده اید. آیا هنوز در دور دوم یا سوم بازیکنانی وجود دارند که بتوانند به آنها ضربه بزنند؟

داگ ویلسون جونیور: فردا شاهد شارژ مجدد هستیم. این فقط به پایان رسیده است ، بنابراین ما پس از آن جلساتی خواهیم داشت. همه طلایه داران بزرگنمایی ما آماده رفتن به اینجا هستند. بنابراین ما با آنها صحبت خواهیم کرد و بارگیری مجدد برد را بررسی خواهیم کرد ، اما لیست ما از قبل تنظیم شده است. بنابراین ما همیشه در مشاهده چیزهای مختلف بسیار فعال هستیم ، اما فردا داشتن هفت عکس دیگر بسیار هیجان انگیز است ، به خصوص در تصاویر سوم و چهارم و پنجم بسیار بالا.

ما فردا مسابقات خود را بررسی خواهیم کرد ، اما همیشه در یافتن بازیکنان مورد نظر خود باز و فعال هستیم.

ویلیام گفت که او واقعاً تماشای مت بارزال را دوست دارد. آیا شباهت هایی در بازی های آنها می بینید؟

تیم بورکا: به نظر من در آنجا رسیدن به چنین حدی غیرمنصفانه است. (Eklund) دارای پوک زیادی است ، انرژی زیادی در جیب است. او جن می خواهد. مالکیت خوب برای انجام این مقایسه ها (با بارزال) ، من این کار را با بچه انجام نمی دهم. اما چیزی که شما را در هنگام تماشای آن به سمت خود جذب می کند این است که وقتی مهارت و پشتکار دارید ، کاملاً هیجان انگیز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *