داستان پشت سرقت پایگاه نادر سرقت شده جانی کویتو

[ad_1]

SAN FRANCISCO – این مورد از سیگنال های متقاطع نیست. گیب کاپلر ، مدیر گیب کاپلر ، شنبه بعد از ظهر ، جانی کویتو واقعاً چراغ سبز نشان داد ، یک روز پس از آنکه استارتر پویا و عجیب و غریب خود ، اولین پایگاه یک پرتابگر غول پیکر 18 فصل را سپری کرد.

کوئتو گفت ، برای مدت طولانی به مربیان خود گفت ، اگر چراغ سبز بگیرم قصد سرقت دارم.

و در زمین 2-2 به لامونته وید در سومین باخت 6-4 دزدان دریایی در روز جمعه ، این تمام شد. شروع کننده پیتسبورگ ، چاد کول ، وقت خود را روی بشقاب خانه گذراند و اولین بازیکن اصلی ، جان نوگوفسکی با کیف بازی کرد. کویتو که برای رسیدن به پایگاه اول در حال راه رفتن بود ، پیشروی تهاجمی را انجام داد و قبل از اینکه کلاه ایمنی خود را در گرد و غبار بگذارد ، چهار قدم برداشت.

کوئتو جمعه شب از طریق مترجم گفت: “من پاهایش را می خوانم.” “من فکر کردم که یک بار او دستهایش را بلند کرد و روی سینه اش گذاشت ، من بلند می شوم. و این دقیقاً همان کاری است که من انجام دادم. ”

کویتو با لبخندی به طول 90 فوت روی صورتش ایستاد و به پایگاه دوم رسید.

کاپلر قبل از بازی روز شنبه گفت: “من دوست دارم که او چنین شومن باشد.” “او احساسی از نمایشی و سبکی دارد که منحصر به فرد و کاملاً متعلق به اوست. من فکر می کنم سبک بخش مهمی از این تیم است. ما به کمی احساسات احتیاج داریم و جانی آن را به ما می رساند. ”

و ، کاپلر افزود ، “سرعت دوی سرعت او واقعی است.”

به چند دلیل – خطر آسیب دیدگی ، ورزشکاری ، کمبود فرصت کافی برای ذکر چند مورد – به ندرت مشاهده می شود که پارچ از پاهای خود در مسیرهای پایه استفاده کند. از زمان کرک راتر که در 29 آگوست 2003 در مقابل آریزونا به عنوان نفر دوم جدا شد و دوم شد ، هیچ پارچ غول پیکری دزدیده نشده است.

کویتو از عدم ورزشکاری رنج می برد. او در آغوش مقدماتی توپهایی را در پایه دوم قرار داد و کاپلر گفت کوئتو می تواند از تعداد بازیکنان موقعیت غول پیشی بگیرد.

کاپلر گفت که مایل است به تعداد بیشتری پارچ چراغ سبز نشان دهد ، اما اغلب نگرانی برای جراحات بیشتر از پتانسیل بلند شدن 90 فوت اضافی است.

کاپلر گفت: “بسیاری از اوقات که اولین بازیکن پایه پارچ را در جایی که می خواهیم بدویم نگه نمی دارد و تنها چیزی که مانع ما می شود آسیب دیدگی است.” “چقدر دوست داریم این پارچ در پایگاه دوم باشد؟ ارزش لیز خوردن و سقوط دارد؟ اتفاق عجیبی می افتد؟ در مورد جانی ، من فکر می کنم او واقعاً آماده دویدن است ، بنابراین من خیلی نگران نبودم. ”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *