تیم فوتبال زنان آمریکا به پیروزی 6-1 برابر نیوزیلند دست یافت

[ad_1]

تیم فوتبال با بالاترین رتبه در روز شنبه با پیروزی قانع کننده 6-1 مقابل نیوزیلند پیروزی لازم را کسب کرد تا در مسابقات فوتبال در بازیهای توکیو بسیار زنده بماند.

آمریکایی ها (1-1-0 ، 3 امتیاز) پس از چهار گل و دو گل به خودی نیوزیلند خوب برگشتند.

نیمه دوم کریستن پرس دانش آموخته استنفورد وارد دروازه شد تا یک گل به ثمر برساند و سپس پاس گل بدهد که منجر به نتیجه الکس مورگان ستاره سابق کال در دقیقه 87 شد.

مطبوعات همچنین در ایستگاه گل خود را توسط سی جی بوت به ثمر رساندند. این نتیجه درصورت اجرایی شدن قوانین تساوی 2 امتیاز برای آمریکایی ها ایجاد کرد. این بدان معناست که ایالات متحده برای پایان بازی گروه G برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی تنها به تساوی در روز سه شنبه مقابل استرالیا (-1) نیاز دارد.

به نظر می رسید مطبوعات در جایگزینی خود پر جنب و جوش هستند. در دقیقه 80 او از جولی ارز ، که در دانشگاه سانتا کلارا بازی می کرد ، خدمات عالی دریافت کرد. پریسا توپ را روی زانوی خود قرار داد و آن را بین دو مدافع فرو برد.

این نتیجه پس از آنکه بهترین هاست در دقیقه 72 کال را به ثمر رساند ، تنور بازی را تغییر داد. هانا ویلکینسون دفاعیات آمریکایی را در هم شکست و هاست را تنها در منطقه یافت تا آمریکایی ها را بی حس کند.

ایالات متحده پس از دریافت چهار گل در 23 بازی با مربیگری ولاتکو آندونوسکی ، چهارمین گل خود را در دو بازی المپیک واگذار کرد.

نیمه اول آمریکایی ها با گل زودهنگام رز لول و نتیجه دیرهنگام لیندسی هوران به برتری 2-0 رسیدند.

در همین حال ، ایالات متحده چهار هدف تحت الشعاع تماس آفساید داشت.

نیوزیلند تقریباً چند دقیقه قبل بود که ضربه سر هوران از روی رقم مشخصی به نیمه برسد. ابی دالکمپر از بازیکن منلو پارک توپ را از دست داد که نتیجه آن ضربه سر ویلکینسون بود که از کنار دروازه به بیرون رفت.

لاول در دقیقه نهم با نفوذ به موقع به محوطه جریمه ، جایی که توبین هیت او را بدون نشان یافت ، شروع لازم را به امریکا داد. آنا لیث ، دروازه بان نیوزیلند هیچ شانسی نداشت ، زیرا ضربه لاول از کنار دروازه به بیرون رفت.

وقتی کارلی لوید در یک زمین 6 قدم با ضربه سر کارلی لوید به گل رسید ، ایالات متحده در دقیقه 63 گل سوم را به ثمر رساند. این توپ خطرناک باعث شد تا دفاع نیوزیلند تحت فشار قرار بگیرد در حالی که ابی ارزگ سعی می کرد توپ خود را به تور دروازه حریف برساند ، در حالی که سعی داشت هیت را به ثمر برساند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *