تلاش آمریکا برای طلای المپیک به آرامی اما با ثبات آغاز می شود

[ad_1]

تلاش آمریکا برای کسب طلا در بازی های المپیک تابستانی با نزدیک شدن آمریکایی ها به مدال در چندین رشته ورزشی به آرامی آغاز می شود. با این وجود ، با ادامه بازی های تابستانی در توکیو ، ایالات متحده در ورزش های گروهی و شنا پیشرفت کرده است.

نکته قابل توجه در آغاز پیروزی 6-1 تیم فوتبال آمریکا مقابل نیوزیلند بود که امید آنها به مدال را زنده نگه داشت. آمریکایی ها در سافت بال ، واترپلو زنان ، والیبال مردان و بسکتبال 3 × 3 زنان نیز با پیروزی های مهم عملکرد خوبی داشتند.

براندون مک نالتی دوچرخه سوار جوان آمریکایی در آستانه مدال های دوچرخه سواری بود اما در مسیری که آنها را به کوه فوجی می رساند بنزین خود را کم کرد. در همین حال ، ایالات متحده در تیراندازی با کمان در تیم های مختلط نتیجه ناامید کننده ای گرفت و به اندونزی سقوط کرد.

چین در مسابقات تفنگ بادی زنان یانگ کیانگ موفق به کسب اولین مدال طلا شد. ژاپن ، کشور میزبان ، اولین مدال طلای خود را در جودو به دست آورد و ناوهیسا تاکاتو در وزن 60 کیلوگرم مردان مقام نخست را کسب کرد.

در اینجا برخی از بهترین تصاویر از ابتدای بازی ها آورده شده است.

لیندسی هوران از ایالات متحده ، دوم از راست ، بعد از گلزنی در بازی فوتبال زنان مقابل نیوزیلند در بازی های المپیک تابستانی 2020 روز شنبه ، 24 ژوئیه 2021 ، در سایتاما ژاپن جشن می گیرد. (عکس AP / مارتین مژیا)
کت اوسترمن پارچ آمریکایی پس از یک حمله سافت بال مقابل مکزیک در بازی های المپیک تابستانی 2020 روز شنبه 24 ژوئیه 2021 در یوکوهاما ژاپن واکنش نشان داد. (AP Photo / Matt Slocum)
آگاتا بدنارچوک از تیم برزیل (1) برای تیم آرژانتین در طول تیم مقدماتی زنان شیرجه می زند – استخر A در اولین روز بازی های المپیک 2020 توکیو در پارک شیوکادزه در 24 ژوئیه 2021 در توکیو ژاپن. (عکس از لئون نیل / گتی ایماژ)
توری دفالکو از ایالات متحده ، ماکسول هولت و میکا کریستنسون با هم همکاری می کنند تا توپ را از اروین نگاپت فرانسوی در جریان دور مقدماتی والیبال مردان در بازی های المپیک تابستانی 2020 ، شنبه 24 ژوئیه 2021 ، در توکیو ژاپن جلوگیری کنند. (عکس AP / فرانک آگوستین)
بازیکنان ایالات متحده در مسابقه والیبال دور مقدماتی گروه فرانسه B مقابل فرانسه در بازی های المپیک تابستانی 2020 ، شنبه ، 24 ژوئیه 2021 ، در توکیو ، ژاپن جشن می گیرند (عکس AP / مانو فرناندز)
استفانی دولسون از تیم ایالات متحده در یک مسابقه دور استخر بانوان بین ایالات متحده و فرانسه در اولین روز از بازی های المپیک 2020 توکیو 2020 در پارک ورزشی Aomi Urban در 24 ژوئیه 2021 در توکیو ژاپن به سبد خرید می رود. (عکس از کریستین پیترسن / گتی ایماژ)
دانیال شهبهش ، جمهوری اسلامی ایران ، در مسابقات بوکس سبک سنگین وزن مردان در بازیهای المپیک تابستانی 2020 در شنبه ، 24 ژوئیه 2021 ، در توکیو ، ژاپن با محمد هموت مراکش تبادل نظر کرد. (عکس AP / دیوید گلدمن)
اشلی جانسون ، دروازه بان ایالات متحده ، در دور مقدماتی واترپلو زنان در بازی های المپیک تابستانی 2020 ، شنبه 24 ژوئیه 2021 ، در توکیو ژاپن به مصاف ژاپن می رود. (عکس AP / مارک همفری)
آرون سیلاجی از مجارستان پس از غلبه بر لوئیجی سامله از ایتالیا در مسابقات شمشیر نهایی انفرادی مردان در بازی های المپیک تابستانی 2020 در شنبه ، 24 ژوئیه 2021 ، در چیبا ژاپن ، کسب مدال طلا را جشن می گیرد. (عکس AP / حسن عمار)
Naohisa Takato ژاپنی پس از شکست یانگ یونگ وی از تایوان در مدال طلای جودو 60 پوند مردان در بازی های المپیک تابستانی 2020 روز شنبه 24 ژوئیه 2021 در توکیو جشن می گیرد. (AP Photo / Jae C. Hong)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *