بحران ابرشیمی های تهدید کننده زندگی در اینجا موجود است

[ad_1]

بیش از 3000 کالیفرنیایی امسال در اثر عفونت های باکتریایی ناشی از “سوپرمشکن” های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک خواهند مرد.

Superbugs می تواند حتی پیشرفته ترین و جدیدترین آنتی بیوتیک ها را از بین ببرد. به این دلیل که هر بار کسی از آنتی بیوتیک استفاده می کند ، باکتری ها فرصت سازگاری و مقاومت پیدا می کنند.

اگر برای حفظ اثربخشی آنتی بیوتیک ها با دقت بیشتری استفاده نکنیم و همچنین به زودی آنتی بیوتیک های جدید تولید کنیم ، اقدامات روزمره می توانند به طور بالقوه تهدید کننده زندگی باشند. برخی از بیماران در حال حاضر به طور جدی بیمار هستند ، با قطع عضو و حتی مرگ در اثر عفونت های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک مواجه هستند.

متأسفانه ، بازار آنتی بیوتیک های جدید شکسته شده است. شرکت هایی که آنتی بیوتیک های جدیدی برای مبارزه با سوپرمارکت ها تولید می کنند ، علی رغم نیاز مبرم به این روش های درمانی برای بهداشت عمومی ، در تلاشند تا سرمایه خود را دریافت کنند. وقت آن است که سیاست هایی را که از تولید آنتی بیوتیک های جدید حمایت می کنند دنبال کنیم.

از آنتی بیوتیک ها برای درمان همه چیز از استرپتوکوک گلو گرفته تا عفونت در بیماران سرطانی که سیستم ایمنی بدن آنها توسط شیمی درمانی ضعیف شده است ، استفاده می شود. بیماران مبتلا به COVID-19 نیز آنها را به دلیل عفونت های ثانویه دریافت می کنند. بنابراین سویه های باکتریایی توانایی زیادی برای رشد و ایجاد مقاومت دارند – و با گسترش آنها افراد را از بین می برد.

متخصصان می دانند که ما به آنتی بیوتیک های جدیدی نیاز داریم که باکتری ها قبلاً آنها را ندیده اند.

متأسفانه پزشكانی مثل من در دام -22 افتادند. پزشکان آنتی بیوتیک های جدید را تا آنجا که ممکن است ذخیره نگه دارند تا اشکال در برابر آنها مقاومت ایجاد نکند. از نظر بهداشت عمومی ، این کاملاً کار درستی است. اما هنگامی که پزشکان داروهای جدید را در قفسه رها می کنند ، فروش کاهش می یابد و نوآوری را خرد می کند.

این رمز و راز باعث می شود که اقتصاد تولید آنتی بیوتیک قابل اجرا نباشد. در سال 2019 ، شرکت بیوتکنولوژی کالیفرنیا Achaogen کمتر از یک سال پس از تأیید FDA آنتی بیوتیک جدید خود ورشکست شد. Achaogen همه کارها را به درستی انجام داده است ، از هدف قرار دادن عفونی که از نظر سازمان بهداشت جهانی حیاتی است تا اطمینان از چندین سرمایه گذاری از منابع دولتی و خصوصی. Ahaogen به سادگی نمی توانست راهی پایدار برای زنده ماندن از چالش های منحصر به فرد اقتصادی آنتی بیوتیک ها پیدا کند.

از آنجایی که آنتی بیوتیک ها توسط جامعه دست کم گرفته می شوند ، جای تعجب نیست که تعداد کمی از بیوتکنولوژی ها حتی در وهله اول تحقیق در مورد آنتی بیوتیک ها را شروع می کنند. این شرکت ها ترس دارند که آنها Ahaogen بعدی باشند.

برای زنده ماندن از ابرشیمی ها ، ما به سیاست هایی نیاز داریم که بازدهی پایدار برای تولیدکنندگان آنتی بیوتیک ایجاد کند و از استفاده مناسب آنتی بیوتیک ها پشتیبانی کند. کارشناسان “مدل Netflix” را پیشنهاد داده اند که در آن دولت ها یا بیمارستان ها با پرداخت هزینه دوره ای ثابت آنتی بیوتیک های جدید “مشترک” می شوند ، اما فقط در صورت لزوم از آنها استفاده می کنند. به این ترتیب ، شرکت های بیوتکنولوژی این فرصت را دارند که بدون ایجاد انگیزه انحرافی تعادل را ایجاد کنند تا پزشکان و بیمارستان ها را به مصرف بیش از حد آنتی بیوتیک ها ترغیب کنند.

نمایندگان سال گذشته قانون پاستور را معرفی کردند – و ماه گذشته آن را مجدداً در مجلس و سنا معرفی کردند – تا چنین الگویی ایجاد کنند. این لایحه همچنین ابزارهایی را برای تقویت برنامه های مدیریت آنتی بیوتیک در اختیار بیمارستان ها قرار می دهد – تلاش های متخصص برای اطمینان از استفاده مناسب آنتی بیوتیک ها برای اطمینان از بهترین نتیجه برای بیماران و محافظت از اثربخشی آنتی بیوتیک ها تا آنجا که ممکن است.

مقامات بهداشت عمومی باید قبل از کشنده تر شدن فوق باگ ها اقدام کنند. در سال 2015 ، باکتری های مقاوم در برابر دارو CRE باعث دو مرگ در مرکز پزشکی UCLA رونالد ریگان در لس آنجلس شد. CRE همان اشتباه بزرگی است که Ahaogen 1 میلیارد دلار و بیش از 15 سال صرف جنگ کرد.

اگر قانون گذاران برای اطمینان از داشتن آنتی بیوتیک ایمن و م actionثر اقدامی نکنند ، تلفات انسانی فقط افزایش می یابد.

دکتر هنری اف چیپ چمبرز استاد پزشکی ، یک پزشک افتخاری در دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو ، متخصص در مقاومت به داروهای ضد میکروبی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *