ایتالیا می گوید شهروندان برای بازدید از موزه به اثبات واکسیناسیون احتیاج دارند

[ad_1]

موزه Gallerie degli Uffizi در 4 مه 2021 در فلورانس ، ایتالیا. روبرتو سرا – مطبوعات ایگوانا / گتی ایماژ

در حالی که نوع COVID-19 Delta همچنان به رشد زشت خود ادامه می دهد ، دولت ایتالیا روز پنجشنبه اعلام کرد در صورت تمایل شهروندان به بازدید و محافظت از موزه ها ، مدارک واکسیناسیون در داخل کشور مورد نیاز است. از 6 آگوست ، این دستور همچنین ایتالیایی ها را ملزم می کند اثبات کنند که حداقل یک دوز واکسیناسیون برای انجام کارهایی مانند نشستن در داخل خانه در رستوران ها ، حضور در مسابقات ورزشی و بازدید از پارک های موضوعی دریافت کرده اند. سیاست جدی دقیق این کشور منطقی است: ایتالیا یکی از کشورهایی است که بیشتر از همه به ویروس کرونا آسیب دیده است. در سال 2020 ، ایتالیا تعداد مرگ و میر بیش از هر سال پس از جنگ جهانی دوم را ثبت کرد.

ماریو دراگی ، نخست وزیر ایتالیا ، در بیانیه ای گفت: “فراخوان عدم واکسیناسیون فراخوانی برای مرگ است.” “بدون واکسیناسیون ، ما مجبوریم همه چیز را دوباره ببندیم.” همچنین شایعات و ترسهایی در مورد گزینه Delta در ایالات متحده وجود دارد ، اما میزان فوریت به اندازه پاسخ سایر کشورها نزدیک نیست. علاوه بر ایتالیا ، کشورهایی مانند انگلستان و فرانسه سیاست های جدید واکسیناسیون را اجرا می کنند تا اطمینان حاصل شود که رویدادهای عمومی به افراد واکسینه نشده آلوده نمی شوند.

روبرتو اسپرانزا ، وزیر بهداشت ایتالیا افزود: دستور واکسیناسیون جدید ایتالیا “اجازه می دهد فعالیت های اقتصادی باز بمانند … با تضمین اینکه آنها توسط افرادی که مسری نیستند محاصره می شوند”. ایتالیا تا حدودی توسط موزه ها و تعهد خود برای ترویج فرهنگ تعریف می شود ، اما همچنین با مشکلات مداوم مانند فرسایش آهسته ونیز و گردشگرانی که از رعایت یکپارچگی تاریخ آن سر باز می زنند دست و پنجه نرم می کند. علاوه بر این ، با توجه به نیویورک تایمز، 15 درصد معلمان در ایتالیا واکسینه نشده اند. اگرچه مردم در سراسر جهان مشتاق هستند که دوباره بازدید از موزه ها را شروع کنند ، اما به نظر می رسد که سایه طولانی همه گیری کاملاً ضعیف نشده است.

ایتالیا می گوید شهروندان برای بازدید از موزه ها به اثبات واکسیناسیون احتیاج دارند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *