اردک ها ، پادشاهان دو کودک خوش سفر می گیرند که فرصتی را می بینند – اخبار عطارد

[ad_1]

سفر آینده آنها به گلدن استیت اولین سفر آنها خواهد بود. میسون مک تاویش و برند کلارک سفرهای طولانی و عجیبی داشته اند.

در جستجوی هاکی در منطقه دوستانه COVID-19 ، McTavish بخشی از فصل گذشته را در سوئیس گذراند. کلارک و برادرش به اسلواکی رفتند و سپس برادرش رفت.

آنها در برابر پیشکسوتان حرفه ای بازی کردند ، زبان را به بهترین شکل ممکن تسلط یافتند و بدون آسیب دیدگی بیرون آمدند. آنها حتی با شرایط موجود در فریسکو ، تگزاس ، محل زندگی نوجوانان جهان ، سازگار شدند که به پیروزی کانادا کمک کرد.

در روز جمعه ، اردک ها بیشتر کامپایلرهای ساختگی را جمع کردند و از شماره 3 خود برای McTavish استفاده کردند. بعد از پنج اسلات ، پادشاهان باعث شدند که روزنامه نگاران کلارک را انتخاب کنند خوب به نظر برسند.

10 نفر برتر این انتخاب باید سالها در NHL بازی کنند. هیچ کس نمی داند آن سالها برای مک تاویش و کلارک چه زمانی آغاز شد. فقط با راه رفتن از در ، آنها اردک و پادشاهان را جالب تر می کنند. کارهای دشوارتر پیش بینی می شود.

مک تاویش و کلارک 15 دقیقه دور در دره اتاوا زندگی می کنند. آنها با هم گلف بازی می کنند. McTavish بشقاب یک مرد مرکزی است ، 6 فوت-1 با یک ضربه محکم و ساختاری کهنه کار. کلارک باید پیشرفت بیشتری داشته باشد ، اما او یک دفاع راست با دید است که می تواند بازی مناسب را پیدا کند و آن را بسازد. آنها برای همان تیم کانادایی بسیار قابل توجه بودند ، اما در طی چند سال آینده آنها می توانند دانش تحقیرآمیزی مانند رایان گتزلف در این سالها با درو داوتی را بسازند.

مک تاویش گفت: “من خودم را با برادن شن ، رایان اورلی مقایسه می کنم.” “من دوست دارم.”

کلارک گفت: “من هنوز بازیکن ثابت نیستم.” “من دوست ندارم وقتی بازیکنان سعی می کنند اسلحه را انداخته و بگویند که آنها افسانه های NHL خواهند شد. من مدتهاست که درو داوي را تماشا مي کنم. من بیشترین احترام را برای او قائلم. ”

هم در لس آنجلس و هم در آناهیم ، مشعلها به زمین برخورد می کردند و قبل از اینکه دستان جوان بتوانند آنها را بلند کنند ، روشن می شدند. و مک تویش و کلارک نیازی نیست که بلافاصله عالی باشند. بدترین چیز این نیست که اردک ها در فصل آینده کمی بهتر بازی کنند و در نهایت به قرعه کشی آن چیزی که برخی انتظار دارند برسند ، این بهترین پروژه از سال 2003 است ، با شین رایت ، 17 ساله – کاپیتان سالانه این تیم کانادا ، در اوج.

پادشاهان فکر می کنند که آنها به مرحله پلی آف نزدیکتر هستند و نشان می دهند که با توقف مطبوعات چقدر سعی در انجام معامله دارند. اما آنها اغلب طی این روند با کلارک صحبت کرده و به وضوح فکر می کنند که او یک محافظ امنیتی است.

پدر مک تاویش ، دیل ، 9 بازی برای کلگری انجام داد ، 5 بازی در فنلاند و هشت بازی در سوئیس ، تا 39 سالگی. میسون در آنجا متولد شد. برادر کوچک او دریان نیز بازی می کند ، اما ، شاید در جستجوی چیز تکان دهنده تر ، او اکنون یک مبارز MMA است.

باب موری ، مدیر کل داکس ، که با بازی McTavish برای یک تیم نوجوانان جهان که از حریفان خود پیشی گرفته بود ، با نتیجه 51-12 ، گفت: “او کاریزمای زیادی دارد.” “ما با کمی لبخند بیشتر در بازی به دنبال شخصی مانند آن بودیم.”

کلارک به مک تاویش گفت: “او به عنوان مثال یک رهبر است.” آناهیم در آنجا بازیکن خوبی دارد. ”

اردک ها وقتی شنیدند تنها ضربه مک تیویش اسکیت بازی او بود ، دانستند که در مسیر درستی قرار دارند. آنها در پیش نویس 2003 همین حرف را در مورد کوری پری شنیدند و پری همچنان در فینال جام استنلی گلزنی کرد.

مک تاویش در 13 بازی برای Ohlten-EHC در سوئیس 11 امتیاز کسب کرد. کلارک 13 بازی در 26 بازی داشت و 6 امتیاز مثبت برای قلعه های جدید میکرون در اسلواکی بود. OHL ، جایی که مک توویش در پیتربورو و کلارک در باری بازی می کرد ، متوقف شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *