آیا فرزندان برد پیت و آنجلینا جولی با مدیریت برنده می شوند؟

[ad_1]

یک دادگاه تجدیدنظر دادگاه تجدیدنظر در کالیفرنیا در روز جمعه پیروزی اخیر دادگاه براد پیت را از بین برد و به او حق حضانت مشترک 5 فرزند نوجوان خود را داد و قول داد که به نبرد طولانی مدت حضانت با آنجلینا جولی همسر سابق خود بنزین اضافه کند.

پیت متعهد شده است که از رای دادگاه تجدیدنظر منطقه دوم در کالیفرنیا تجدیدنظر خواهی کند ، در حالی که همسران مشهور مشهور احتمالاً برای از سرگیری مبارزه برای حضانت فرزندان خود از 13 تا 17 سال به دادگاه بازمی گردند. به نظر می رسد این تصمیم به وکلای جولی اجازه می دهد تا دوباره سوالاتی را در مورد اینکه آیا می توانند کودکان را برای شهادت در روند بازداشت فراخوانی کنند یا شواهدی از ادعای سابقه خشونت خانگی پیت ارائه دهند ، مطرح کنند.

اما احتمال ادامه نبرد شدید و طولانی مدت طلاق این سال را ایجاد می کند: آیا این واقعاً به نفع کودکان است ، به ویژه با توجه به اینکه آنها اکنون نوجوان هستند و پکس 17 ساله به زودی 18 ساله خواهد شد؟

پیتر والزر ، وکیل دادگستری خانواده در لس آنجلس ، شک دارد که در حال حاضر بهترین منافع کودکان تأمین می شود. وی گفت: جولی با اعتراض به حکم مقدماتی قاضی خصوصی در اوایل سال جاری و دادن حضانت مشترک به پیت ، می توانست باور کند که وی کار درستی انجام داده است.

این بازیگر ، کارگردان و انسان دوست حتی ممکن است عقیده داشته باشد که از دادگاه تجدیدنظر دوم کالیفرنیا پیروزی عادلانه ای بدست آورده است ، که حکم داد قاضی باید از پرونده رد صلاحیت شود زیرا وی معاملات تجاری کافی با وکلای پیت را فاش نکرد.

اما نتیجه نهایی این است که او و پیت به مبارزه در دادگاه بازداشتگاه ادامه خواهند داد ، حتی اگر کودکان آنقدر بزرگ هستند که تصور می کنند می توانند چیزهای زیادی در مورد اینکه با چه کسی زندگی می کنند و چطور وقت خود را می گذرانند ، والس و سایر قوانین خانواده. گفت

والزر که تصمیم دادگاه تجدیدنظر را “شوکه کننده” خواند ، گفت: پیت و جولی اکنون می توانند بقیه نوجوانان فرزندان خود را در جنگ در دادگاه سپری کنند ، زیرا دادگاه به ندرت برای لغو تصمیمات قضات مداخله می کند. والسر گفت كه كوچك ترين فرزندان ، دوقلوهاي 13 ساله ناكس و ويوين ، ممكن است چاره اي جز مقابله با “پنج سال جنگ بازداشتي” نداشته باشند. والسر كه در گذشته مشتريان مشهور داشته است ، افزود.

مانند برخی دیگر از وکلا ، والزر جولی را مسئول تمدید نبرد دادگاه دانست.

والزر گفت: “می دانید ، مردم همیشه کارهای درستی انجام نمی دهند.” “در آن زمان ، مردم اینگونه به دادگاه می روند ، چنین جنگ می کنند ، ردیابی خود را از دست می دهند. او فکر می کند این به نفع کودکان است ، اما به این دلیل که فکر می کند او موش وحشتناکی است. اما از نظر کودکان ، آنها چگونه سود خواهند برد؟ شک دارم.”

صفحه شش گزارش داد ، این تصمیم دادگاه ، تصمیم قبلی مربوط به حضانت قاضی جان ودرکیرک را به طور واقعی بحث برانگیز می کند و بدین معنی است که جولی در حال حاضر حضانت تمام روز را با داشتن حق دسترسی به پیت حفظ می کند.

سخنگوی پیت گفت این تصمیم “براساس یک مشکل رویه فنی” بوده و تغییری در واقعیت پرونده ایجاد نکرده است. “یک مقدار شواهد واقعی وجود دارد که باعث شده قاضی – و بسیاری از کارشناسان شهادت دهند – به یک نتیجه گیری روشن در مورد آنچه که به نفع کودکان است ، برسند.”

به طور گسترده ای گزارش شده است که جولی در سال 2016 پس از درگیری در پرواز خصوصی حامل جولی ، پیت و فرزندانشان از فرانسه به لس آنجلس درخواست طلاق کرد. این ستاره ها بیش از 10 سال زن و شوهر بودند و در سال 2014 در فرانسه ازدواج کردند.

پیت به سو ab استفاده از فرزند بزرگشان ، مادوکس ، که در آن زمان 15 ساله بود ، در حین پرواز متهم شد. در آن زمان وکیل جولی گفت که وی “برای سلامتی خانواده” تقاضای طلاق کرده است. تحقیقات مقامات محافظت از کودکان و FBI بدون اتهام علیه این بازیگر “روزی روزگاری در هالیوود” به پایان رسید. پیت مصاحبه هایی انجام داد که در آن اعتراف کرد خشم و سو abuse مصرف الکل در طلاق وی نقش داشته است. وی همچنین گفت که برای مقابله با مشکلاتش و پدر بهتر بودن بهبود یافته است.

از آنجا که مادوکس در حال حاضر 19 ساله است ، وی یک فرد بزرگسال محسوب می شود و مشمول تصمیم حضانت نیست. دیگر فرزندان پیت و جولی پاکس در 17 سالگی ، زاهارا در 16 سالگی ، شیلو در 14 سالگی و دوقلوهای 13 ساله هستند.

تاریخ ادعای پیت در مورد خشونت خانگی در استدلال های شفاهی ارائه شده در اوایل ماه جاری به دادگاه تجدیدنظر ارائه نشده است. استدلال های این وکیل فقط به درخواست جولی برای برکناری اودرکرک از پرونده متمرکز بود.

پس از اینکه جولی تقاضای طلاق کرد ، او و پیت توافق کردند که پرونده طلاق آنها نزد قاضی خصوصی رسیدگی شود ، این روشی معمول در بین زوج های ثروتمند و مشهور است که می خواهند مراحل طلاق را از دادگاه عمومی خارج کنند. انتخاب قاضی خصوصی همچنین به طور بالقوه به زوجین امکان می دهد تا روند کار را تسریع کنند زیرا می توانند از تقویم شلوغ قانون خانواده جلوگیری کنند ، اما ثابت شده است که در مورد پیت و جولی اینگونه نیست.

بیش از چهار سال پیش ، پیت و جولی Ouderkirk را که در عروسی خود خدمت کرده بود برای نظارت بر کارهایشان انتخاب کردند. او درخواست آنها را برای طلاق در آوریل 2019 تأیید کرد و در مورد برخی از مسائل مربوط به حضانت مقدماتی تصمیم گرفت.

تابستان سال گذشته ، جولی از اودرکرک خواست که کناره گیری کند ، دو روز پس از اطلاع از آنچه وکلای وی گفتند یک رابطه حرفه ای فعلی نامشخص با وکلای پیت است.

رابرت اولسون ، وكیل وی ، هنگام تجدیدنظر در دادگاه تجدیدنظر ، گفت كه اودركیرك نمی تواند در پرونده بازداشت بی طرف باشد زیرا وی توسط وكیل پیت استخدام شده بود تا در این پرونده ها كار كند.

وكیل پیت ، تئودور بوتس ، در پاسخ گفت كه جولی از درگیری های احتمالی در تمام مدت اطلاع داشته است. وی همچنین خاطرنشان كرد كه كودكان “پیرتر می شوند” او را به استفاده از درخواست تجدیدنظر به عنوان یك تاكتیك تأخیر “ناعادلانه” متهم كرد.

رأی دادگاه تجدیدنظر نشان داد که او قاطعانه به نگرانی های جولی در مورد بی طرفی پایبند است و می گوید که اودرکرک نتوانسته است به اندازه کافی درگیری های خود را فاش کند. در این حکم ، دادگاه گفت: “هیچ یک از استدلال های پیت مبنی بر اینکه فرد معقولی در بی طرفی قاضی اودرکیرک شک خواهد کرد ، در برابر موشکافی مقاومت نمی کند.”

دادگاه افزود: تخلف اخلاقی قاضی اودرکرک ، که همراه با اطلاعات افشا شده در مورد رابطه حرفه ای اخیر وی با مشاور پیت در نظر گرفته شده است ، ممکن است باعث شود که یک فرد عینی که از همه واقعیت ها مطلع است ، توانایی قاضی را در بی طرفی شک کند. رد صلاحیت لازم است. “

برنت کاسپار ، وکیل دادگستری خلیج فارس موافقت کرد که اودرکرک “گول” خورده است ، و گفت که طبق قوانین اخلاقی قضایی کالیفرنیا ، قضات “تعهدی کاملاً و جدی برای کشف یک درگیری بالقوه دارند – و این شامل هر گونه منافع مالی است.”

اودرکرک یک “خطای اداری” را تأیید کرد ، اما کاسپار گفت ، “تعصب نگرانی واقعی در اینجا است. اگر عموم مردم به کاشفان اعتماد نکنند ، قوه قضاییه کار نمی کند ، و این قضات هم به قضات دولتی و هم به قضات خصوصی مربوط می شود. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *